Satya - Spokojny Umysł
Darmowa Dostawa Od 199 zł ✨
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
product

Satya

Szeroki wachlarz kadzidełek o pięknej gamie zapachowej.
show blocks helper
Zwiń filtry

Kadzidełka Satya

„Wiara w moc wyobraźni” poprowadziła Satyam Setty do założenia w 1964 roku małego zakładu, w którym rozpoczęto produkcję kadzideł techniką masala. Firmę nazwano Shrinivas Sugandhalaya. Najbardziej popularną i znaną mieszanką jaką stworzono w wytwórni kadzideł jest Satya Sai Baba Nag Champa – ulubione kadzidło indyjskiego guru Sai Baby.

Motto przewodnie marki brzmi: “Inhale and waft along with our scents as they help you create new visions, strengthen faith and devotion or simply leave you with a memory to cherish”, co w tłumaczeniu oznacza “Wdychaj i poruszaj się wraz z naszymi zapachami, które pomagają tworzyć nowe wizje, wzmocnić wiarę i oddanie lub po prostu pozostawić wspomnienie do pielęgnowania”. 

Jak robione są kadzidełka Satya?

Kadzidełka powstają tradycyjną metodą zwaną masala, czyli robienie ciasta z mieszanki sproszkowanych składników (takich jak zioła, przyprawy, kwiaty, korzenie) oraz naturalnych aromatów. Masa ręcznie zostaje zwijana na patyczek bambusowy.

Kadzidełka zostały objęte certyfikatem potwierdzającym, iż składniki kadzidełek są wolne od chemikaliów, biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.

Kadzidła marki Satya charakteryzują wyjątkowe właściwości. Zgodnie z tym co mówią Wedy, palenie kadzideł masala sprzyja usunięciu bakterii i zanieczyszczeń z powietrza oraz negatywnej energii, a przy tym buduje przyjemną i pełną relaksu atmosferę odpowiednią do praktyki jogi czy medytacji.

Jak palić kadzidełka Satya?

Zapal końcówkę patyczka i w razie potrzeby zdmuchnij płomień. Teraz aromatyczny dym otuli pomieszczenie i wprowadzi błogi nastrój.

Polecamy użyć dedykowanej podstawki pod kadzidło tak, by popiół mógł bezpiecznie opaść.

Czas spalania pojedynczego patyczka to ok 40 minut.

Jakie kadzidełka Satya są dostępne w naszym sklepie?

Kadzidełka marki Satya cieszą się sporą popularnością w naszym sklepie. W pudełku mieści się około 15 naturalnych kadzidełek w postaci patyczków. Na pułkach naszego sklepu dostępne są kadzidełka patyczkowe takie jak Nag Champa, Tulski, Drzewo Sandałowe, Namaste, Ayurweda, a po więcej zapraszamy tutaj