O nas - Spokojny Umysł
Darmowa Dostawa Od 199 zł ✨
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
product

O nas

Ależ nam miło, że tu zaglądasz! Tu Celina, Monika i Łukasz. Znamy się od wielu lat. Jesteśmy przyjaciółmi, którzy postanowili działać razem. Chcemy wspólnie robić fajne rzeczy, które nam dają frajdę a innym jakąś korzyść. Nasz cel to spędzać więcej czasu z ludźmi, którzy nas inspirują i z którymi czujemy się dobrze. Chcemy wykorzystywać swoje silne strony i robić to co potrafimy robić najlepiej. A tym co stworzymy chcemy się dzielić z Wami.

Serwis Spokojny Umysł jest manifestacją tego wszystkiego. Pasjonujemy się zdrowym i świadomym stylem życia. Czerpiemy wiedzę z różnych kultur. Chcemy się rozwijać i coraz lepiej się poznawać. Efekt naszej drogi znajdziecie tutaj. Chcemy dzielić się z Wami tym co najlepsze.

Celina i Monika cykają zdjęcia wszystkim i wszystkiemu. Fotografia w Spokojnym Umyśle to ich dzieło. Znajdują piękno w najmniejszych rzeczach i najprostszych okolicznościach. To starają się oddać na każdym zdjęciu, które tu widzicie. Celinka (znana również jako Cynka) i Monia współtworzą również Projekt C Y N A M O N. Zgadniecie skąd wzięła się nazwa? 😉

Łączy nas wiele 🙂 Ale jedną z rzeczy, którą wszyscy bardzo cenimy to natura. Zachwycamy się wszystkimi aspektami nieskażonej natury. Kochamy góry, lasy, łąki, jeziora. Uwielbiamy piękno roślin i dobro owoców. Celina potrafi spędzić wiele czasu pod jednym drzewem szukając idealnego kadru. Monia bez przerwy poszukuje sposobności wyjazdu do pięknych miejsc takich jak Maroko czy Portugalia. Łukasz zapomina o wszystkim gdy na szlaku w Beskidach spotyka kozy lub baranki.

Z naszego zamiłowania do natury biorą się pasje do trekkingu, snowboardu, rowerów, surfingu i wielu innych aktywności. Świeże powietrze i kontakt z naturą dają nam energię i są inspirację do działania. Pozwalają nam nabrać zdrowego dystansu i docenić to co w życiu piękne.

blank

Na koniec musimy się do czegoś przyznać…Jesteśmy totalnie zakręceni na punkcie kociaków. Ale tak totalnie! Możemy długo opowiadać i śmiać się z kocich igraszek. Koty są z nami wszędzie. Monia zabiera nawet czasem swoje kociaki nad morze! Te, są już tak przyzwyczajone do pola namiotowego, że z pewnie podniesionym ogonem węszą w jego najdalszych zakamarkach. O tak! Koty to jeden z najczęstszych tematów naszych porannych rozmów przy kawie. Uwielbiamy 🙂

To co robimy i kim jesteśmy jest w dużej mierze zasługą naszych najbliższych. Nasi przyjaciele są z nami zawsze gdy jest trudno. Gdy jest pięknie też są! Bez nich wiele rzeczy straciłoby sens. Podobnie jak Spokojny Umysł nie miałby sensu bez Was – ludzi, którzy czytają nasze wpisy, lajkują nasze fotki i wspierają nas kupując w produkty sklepie. Dziękujemy Wam wszystkim.

Tacy po krótce jesteśmy. Możecie poznać nas o wiele lepiej dołączając do naszych społeczności na Facebooku czy Instagramie. Jeśli masz jakieś pytania piszcie do nas śmiało – z przyjemnością na nie odpowiemy.