Stamford - Spokojny Umysł
Darmowa Dostawa Od 199 zł ✨
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
product

Stamford

Producent tradycyjnej oraz innowacyjnej kolekcji kadzideł.
show blocks helper
Zwiń filtry

Kadzidełka Stamford

Stamford to producent tradycyjnej oraz innowacyjnej kolekcji kadzideł. Kadzidełka zapachowe marki Stamford idealnie łączą indyjską tradycję Wschodu z brytyjskimi standardami jakości. Producent dba o badania i rozwój produktów, a także o etykę procesu produkcji. 

Kadzidełka Stamford powstały z myślą o zapewnieniu przyjemnych doznań. Piękny zapach kadzidełek Stamford dodaje spokoju ducha i pogłębia dobre samopoczucie

Gdzie robione są kadzidełka marki Stamford?

Kadzidła powstają na południu Indii w stanie Karnataka. Tworzone są ręcznie w oparciu o tradycyjne receptury i co ważne z wegetariańskich składników. Wykonane są na bazie bambusowego rdzenia, bez sztucznych barwników. Do skomponowania unikalnych zapachów wykorzystano kwiaty, zioła, nuty drzewne i owocowe. Opakowanie produktów ma niepowtarzalny design, a papier pochodzi w 100% z recyklingu.

Jakie kadzidła marki Stamford są dostępne w naszym sklepie?

Kadzidełka patyczki

W naszej ofercie kadzideł patyczkowych Stamford można znaleźć takie nuty zapachowe jak Relaxing, Citronella i Lemongrass, Anielski Pył, Anti Stress, Jaśminowa Herbata, Słodkie Piżmo, Meditation, Stress Relief

Patyczki Stamford to kadzidełka, których filarem jest patyczek bambusowy

Kadzidła patyczki spalają się równomiernie przez ok. 30 minut – przez ten czas uwalniane są aromatyczne perfumy kadzidełka. 

Kadzidełka stożkowe

W naszym sklepie można wybrać klasyczne zapachy kadzidełek stożkowych Stamford takie jak Cynamon, Wanilia, Drzewo sandałowe, Białe Piżmo, Jaśmin, Biała szałwia i inne.

Kadzidło stożkowe Stamford powstaje z pasty naturalnych składników, następnie ta pasta formowana jest w kształt stożka i poddana procesowi suszenia. Ze względu na brak bambusowego patyczka podczas spalania wydzielany jest intensywniejszy zapach. 

Przed użyciem najlepiej położyć stożek na kadzielniczce lub podstawce, a następnie podpalić jego czubek. Czas spalania to ok. 30 minut.

Zobacz także artykuł na naszym blogu -> Jak palić kadzidła stożkowe?