Sattva Ayurveda - Spokojny Umysł
Darmowa Dostawa Od 199 zł ✨
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
product

Sattva Ayurveda

Producent ajurwedyjskich kadzidełek patyczkowych z 400-letnią tradycją.
show blocks helper
Zwiń filtry

Kadzidełka Sattva Ayurveda

W 2009 roku Ashish Hinduja założył Grupę Sattva – Bombay Bazaar. Słowo Sattva stało się inspiracją i przewodnią wizją rozwoju firmy.

„Dziś dzięki łasce Boga, ja i mój zespół z Sattva, pomagamy ludziom żyć zdrowo, dzięki naszym naturalnym produktom, które dostarczamy klientom na całym świecie.” – Founder & CEO Sattva Group Ashish Hinduja.

Sattva co oznacza?

Sattva to jedna z trzech gun i oznacza pogodność, dobro, twórczość, pewność, wyraża jasność i prawdę. Przejawia się jako chęć osiągnięcia pełni własnych możliwości i rozwoju, kształtowania życia w harmonii i zdrowiu oraz dążenia do czystej świadomości.

Ajurweda co to jest?

Ajurweda to najstarsza nauka o zdrowiu i życiu. Liczy ponad 5000 lat i wywodzi się z Indii. Słowo ajurweda składa się z dwóch sanskryckich słów; ‘ajur’ i ‘weda’. ‘Ajur’ oznacza życie, ‘weda’ wiedzę. Ten system wiedzy spogląda na człowieka holistycznie, dążąc do równowagi ciała, umysłu i ducha. Ajurweda uświadamia jak w pełni rozwinąć materialny i duchowy potencjał.

Kadzidełka Sattva Ayurveda jak powstają?

Producent Sattva Ayurveda skomponował wyjątkową serię naturalnych kadzideł patyczkowych zgodnie z sekretną recepturą nauk wedyjskich (to aż 400-letnia tradycja). Mieszanki esencji kwiatowych, ziół, żywic roślinnych, miodu i drewna dobierane są z wielką starannością. 

Z potrzebnych składników powstaje masa kadzidłowa, która ręcznie owijana jest na patyczek bambusowy. Warto zwrócić uwagę, iż składniki użyte do produkcji kadzidełek są wolne od substancji petrochemicznych, dlatego szczerze można przyznać, że producent dba o każdy detal procesu tworzenia kadzideł naturalnych.

Kadzidła patyczki Sattva Ayurveda pozytywnie wpływają na samopoczucie zapewniając spokój i pogodę ducha. Czas palenia kadzidełka to ok. 60 minut.

Wszystkie produkty marki Sattva Ayurveda posiadają dokumentację wykonaną w najlepszych laboratoriach w Polsce. Uzyskano certyfikaty, takie jak SAR (raporty oceny bezpieczeństwa) oraz inne wymagane formalności dotyczące sprzedaży produktów w Europie i na całym świecie.

Jakie kadzidełka Sattva Ayurveda są dostępne w naszym sklepie?

Kadzidełka patyczkowe

Kadzidełka patyczki Sattva Ayurveda charakteryzuje piękny zapach, a nasz sklep poleca nuty zapachowe jak Słodki Migdał, Cedr, Joga i medytacja, Paczula, Frank.